Ostrava a Olomouc – Cukrárna Ollies

Tentokrát vás nevezmeme na výlet, ale do cukrárny. Do cukrárny, kam bychom nejraději poslali úplně všechny. A tenhle zázrak se jmenuje Ollies.
 p2650683
 
Cukrárnu Ollies jsem původně našla při svatebním plánování. Tak krásné dorty měli! Dort jsem chtěla jedině od nich. Tedy až do doby než jsem zjistila, že mají cukrárny jen v Olomouci a Ostravě. „Dobře, tak svatební být nemusí, ale jednou si tam na ten dort zajít chci.“ A tohle jsem si říkala asi dva roky do doby, než jsme se do Ostravy zase dostali a měli tam volnou chvíli.
 p2650689
My navštívili jen ostravské pobočky, ale z toho, co jsem viděla na stránkách, vypadá ta olomoucká úplně stejně jako ty v Ostravě, včetně sortimentu.
 
 p2720170
A co v Ollies najdete? Hlavně dokonalé dorty! Jsme s Michalem neuvěřitelně zhýčkaní domácím pečením, jen tak něco se nám nezavděčí a šizené dorty poznáme i pohledem, ale tady bychom se dortů mohli ujíst. V tomhle směru děkuju Ollies, že nemají pobočku v Praze, protože jinak bychom se už jenom valili.
 p2650692
Dále pak mají v Ollies neuvěřitelný výběr domácích limonád, káv (U těch ale nechtějte posoudit kvalitu. Jsme klasičtí kávobarbaři, kde platí čím víc mlíka, tím líp.), alko i nealko mojita, shaků a vlastně všeho, na co si vzpomenete. A říkala jsem, že krom dortů tu mají i skvělou zmrzlinu?
 p2720161
A co můžeme doporučit nejvíc? Jakoukoli limonádu, ať už fialkovou nebo malinovou, to je jistota. Stejně tak grepové nealko mojito. Z dortů pak já zbožňuju Bianco Nero a jahodový (záleží, jestli máte chuť na tvaroh nebo ovoce) a Michal ujíždí na New York Cheesecaku.
 p2720171
Jestli se do blízkosti Ollies někdy dostanete, zajděte tam. My si Ollies opravdu zamilovali a každou návštěvu v Ostravě teď plánujeme tak, abychom tu chvilku na cukrárnu měli. 🙂
p2720173
 
Pobočky:
 
Ostrava – Vítkovice (Výstavní 2968/108): 7:30 – 20:00
 
Ostrava – Poruba (Porubská 709/14): 7:30 – 20:00
 
Olomouc (Horní Lán 1328/6): 8:00 – 20:00
 
 
Více na stránkách www.ollies.cz

0 komentářů: „Ostrava a Olomouc – Cukrárna Ollies

 1. Dobrý den,
  já vám povím, že ani nevíte jakou radost jste teď udělala vy mě. Nikdy by mě nenapadlo, že se tohle dostane opravdu až k někomu z Ollies. Úplně mě to dojalo a to mě dojme máloco.
  Víte, tenhle článek jsem psala čistě proto, že mám z každého podniku, jako je ten váš, hroznou radost. A co si budeme povídat moc jich není. Ale u vás jsme byli prostě spokojení naprosto se vším a tak jsem měla nějak potřebu to "vykřičet" do světa. 🙂
  Až k vám do Ostravy budeme mít zase cestu, určitě se stavíme. Zkusím výjimečně odhodit i stud a taky vás moc ráda poznám i osobně.
  Mějte se krásně a ať vás práce pořád baví. Děláte ji skvěle! 🙂
  Radka

 2. Dobrý den,

  přečetli jsme si Váš nádherný článek o nás – o Ollies a nesmírně nás potěšilo, že existují lidé, lidé jako Vy, kteří vnímají naši cukrárnu v širším spektru a dokáží procítit i lehké detaily. Vážíme si Vašeho článku, který nám všem rozjasnil den. Pokud budete mít znovu cestu k nám do cukrárny, potěší nás, když nám to dáte vědět a rádi Vás poznáme osobně.

  Děkujeme a přejeme spousty nezapomenutelných zážitků na Vašich cestách.

  Tým Ollies

Napsat komentář